Dragon Rugby Club Brno

Rugby | KB Extraliga
na Cacovickém ostrově - Cacovice 973/9, 614 00 Brno
mapa
Rugby Club Dragon Brno vznikl v roce 1946 jako Sokol Brno I. Klub prošel změnami v názvu, nejdříve vystupoval jako ZJŠ Brno, Zbrojovka Brno a od roku 1991 jako RC Dragon Brno. V letech 1950, 1965 a 2000 dosáhl klub na republikový titul, který je stále jeho největším úspěchem. Aktuálně má přes 200 aktivních členů. Družstva mládeže jsou rozdělena podle věkových kategorií do 8, 10, 12, 14, 16, 18 let. V roce 2008 vzniklo družstvo žen, které hraje celorepublikové soutěže sedmičkového a patnáctkového rugby.

Muži hrají českou nejvyšší soutěž (extraligu) a patří mezi přední české kluby. Soutěž probíhá v období podzim – jaro a je zakončená Play Off o titul mistra ČR.

Hřiště, kde hraje Dragon své zápasy, najdete v Brně – Maloměřicích na Cacovickém ostrově.
Zpět na seznam teamů

Novinky

Všechny novinky klubu

Nejbližší zápasy klubu

 • Sat 07.05. 13:00

  Dragon Rugby Club Brno

  RK Petrovice

  na Cacovickém ostrově
 • Sat 23.04. 00:00

  Dragon Rugby Club Brno

  RC Slavia Praha

  na Cacovickém ostrově
Všechny zápasy klubu

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací