Výhra až na závěr. Ragbisté brněnského Dragonu zdolali v derby Vyškov

30.10.2016 | Dragon Rugby Club Brno | KB Extraliga

Až v posledním zápase první části nejvyšší domácí soutěže se dočkali první výhry ragbisté brněnského Dragonu, když v sobotu doma porazili mistrovský Vyškov 27:22.

Brňané dosáhli sice na první vítězství, ale to už jim nestačilo k tomu, aby se v tabulce dotáhli na šesté Říčany. Brno tedy v další fázi rozehraného ročníku všech soutěží bude hrát jen ve skupině o udržení.

Zdroj: http://brnensky.denik.cz/ostatni_region/vyhra-az-na-zaver-ragbiste-brnenskeho-dragonu-zdolali-v-derby-vyskov-20161030.html


Zdroj: http://brnensky.denik.cz/ostatni_region/vyhra-az-na-zaver-ragbiste-brnenskeho-dragonu-zdolali-v-derby-vyskov-20161030.html

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací