Kometa Brno

Vodní pólo | 1.liga
Městský plavecký stadion Lužánky - Sportovní 486/4, 602 00 Brno
mapa

Hlavním stánkem brněnského plavání a póla se staly rekonstruované lázně Zábrdovice, dílo B. Fuchse, dnes pod památkovou ochranou.

Dnešní klub Kometa Brno vodní pólo má hlavní stánek Městský plavecký stadion Lužánky na ulici Sportovní 486/4, Brno, kde trénují muži a dorostenci a hrají všechny kategorie včetně mladších a starších žáků.

Mladší a starší žáci, přípravka mají svoje tréninky v Aquaparku  Kohoutovice na ulici Chalabalova 946/2a, kde je hlavní náborové centrum pro děvčata i chlapce.

V sezóně 2012/2013 jsme dokázali obsadit všechny mužské věkové kategorie v soutěžích vodního póla v České republice.

Usilovná a poctivá práce našich hráčů a trenérů jejímž výsledkem jsou reprezentanti ČR jak v mužské kategorii, kde nás úspěšně reprezentují Bc. Petr Holeš a Roman Snášil, a dále dorostenečtí reprezentanti Michal Bohm a Michal Hrnčíř.

Vodní pólo je sport vhodný  pro chlapce i děvčata. tréninky nejsou nudným stereotypem - jde o všestrannou obratnost ve vodním prostředí.  Sport ve vodě:  - umožńuje u mládeže vysokou zátěž dýchacího ústrojí a cévního systému bez škodlivého zatížení kostry a kloubů.


Tento tým je součástí jednoty Sportovní klub policie Kometa Brno

Zpět na seznam teamů

Novinky

Všechny novinky klubu

Nejbližší zápasy klubu

 • Sat 19.11. 18:00

  Kometa Brno

  UP Olomouc

  Městský plavecký stadion Lužánky
 • Sun 05.06. 11:45

  Kometa Brno

  KVP Přerov

  Městský plavecký stadion Lužánky
 • Sat 04.06. 11:20

  Kometa Brno

  AstenJohnson Strakonice

  Městský plavecký stadion Lužánky
 • Sat 04.06. 18:20

  Kometa Brno

  SK Slávia Praha

  Městský plavecký stadion Lužánky
Všechny zápasy klubu

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací