Zasloužená remíza s úřadujícím mistrem

04.09.2017 | Městský nohejbalový klub Modřice | WITTE Automotive Extraliga mužů

K prvnímu utkání po letní přestávce jsme nastoupili letos poprvé v kompletním složení.
V zápase prvních dvojic jsme začali velmi rozháraně a celou dobu jsme jen dotahovali. Nakonec
poslední míč poslal Müller do autu. Druhý set jsme měli pod kontrolou a srovnali jsme. V rozhodující
sadě dospěl stav do devítek, při nich poslal Müller příjem pod blok a Medek Pospíšila zavřel. V zápase
druhých dvojic jsme v prvním setu hosty deklasovali. Ve druhé sadě se hrálo vyrovnaně, nicméně
poslední bod jsme dali my. V zápase prvních trojic hosté statečně vzdorovali, ale naše elitní formace
svůj úkol zvládla. Druhý zápas trojic končil poslední možnou výměnou, ale úpěšnější byli tentokrát
karlovarští. Zápas vložených dvojic přinesl v první sadě jasné vítězství hostů a ve druhé ještě jasnější
naše. V rozhodujícím setu jsme šli hned na začátku do trháku a opět jsme vedli. Singl si poprvé
v extralize vyzkoušel Lukáš Rosenberk, ale proti výborně hrajícímu Hronovi neměl šanci. Nadešel čas
pro souboj elitních trojkových formací a ta hostující byla v prvním setu lepší. Ve druhém setu se
vedení přelévalo a končilo se posledním možným míčem. Matěj Medek poslal ovšem servis několik
centimetrů za čáru a šlo se do setu rozhodujícího. V něm už jsme dění ovládli a vedli jsme. V druhé
odvetě trojic jsme v obou setech opět těsně podlehli a před odvetami dvojek bylo srovnáno. Pospíšil
s Müllerem nezvládli svůj duel a hladce prohráli. Druhá dvojka alespoň srovnala na konečných 5:5.
MNK SILNICE GROUP Modřice – SK LIAPOR WITTE Karlovy Vary 5:5
Pospíšil, Müller – Medek J., Hron 1:2 (9:10, 10:7, 9:10) – 0:1
Pelikán, Rosenberk – Vanke, Medek M. 2:0 (10:3, 10:9) – 1:1
Rosenberk, Müller, Pospíšil – Medek J., Kokštein, Bíbr 2:0 (10:8, 10:8) – 2:1
Topinka, Pelikán, Pavelka (Gulda T.) – Vanke, Medek M., Hron 0:2 (9:10, 9:10) – 2:2
Gulda T., Hanus (Pavelka) – Kokštein, Dvořák (Bíbr) 2:1 (5:10, 10:3, 10:7) – 3:2
Rosenberk – Hron 0:2 (1:10, 4:10) – 3:3
Rosenberk, Müller, Pospíšil (Hanus) - Vanke, Medek M., Hron 2:1 (5:10, 10:9, 10:6) – 4:3
Topinka, Pelikán, Pavelka (Gulda T.) - Medek J., Kokštein, Bíbr 0:2 (9:10, 8:10) – 4:4

Pospíšil, Müller - Vanke, Medek M. 0.2 (5:10, 7:10) – 4:5
Pelikán, Rosenberk – Medek J., Hron 2:0 (10:3, 10:8) – 5:5