Vyrovnané utkání, jednoznačný výsledek

30.09.2017 | Městský nohejbalový klub Modřice | WITTE Automotive Extraliga mužů

K prvnímu semifinálovému utkání jsme odecstovali ve stejné sestavě v jaké jsme hráli ve Varech. Na
střídání byli ještě navíc připraveni hráči B týmu Gulda T. a Halva.
V zápase prvních dvojic se nám v prvním setu několikrát povedlo chytit útok domácích, bohužel jsme
několikrát nabídnutou šanci nedokázali využít. Při devítkách se Pospíšil nemýlil a šli jsme do vedení.
Ve druhém setu se domácí dostali ve druhé polovině do vedení a dokázali své vedení udržet.
Rozhodující set pro nás začal dobře, šli jsme hned do vedení. Domácí překlopili stav na sedmičkách a
nejtěsnějším poměrem zvítězili. V duelu druhých dvojic jsme udělali v prvním setu několik laciných
chyb a prohráli jsme jej. V sadě druhé se naše hra zlepšila a dokázali jsme srovnat. Bohužel hned na
začátku rozhodujícího setu jsme neprodali dvakrát svůj útok a bylo rozhodnuto. V zápase prvních
trojic byl první set vyrovnaný, poslední výměnu zvládli domácí. Ve druhé sadě jsme si vytvořili
náskok, který jsme udrželi i přes snížení domácích v závěru. Ve třetím setu jsme opět udělali o
nějakou chybu navíc a domácím umožnili udělat třetí bod. V zápase druhých trojic to byl opět
vyrovnaný souboj, ve kterém se skóre v úvodní sadě přelévalo z jedné starny na druhou, nakonec byli
šťastnější domácí. Ve druhém setu měli domácí dva mečboly. První jsme odvrátili a při druhém
přepálil Plachý hřiště. Třetí set jsme bohužel nezvládli a tak do singlu šel Hanus za stavu 4:0. Bohužel
ani on nenašel recept na velmi dobře hrajícího Stupáka a utkání bylo u konce.
NK CLIMAX Vsetín – MNK SILNICE GROUP Modřice 5:0
Chalupa, Plachý – Pospíšil, Müller (Hanus) 2:1 (9:10, 10:8, 10:9) – 1:0
Brutovský, Stupák (Gebel) – Pelikán, Rosenberk 2:1 (10:9, 8:10, 10:7) – 2:0
Gargulák, Chalupa, Gebel (Stupák) – Topinka, Pelikán, Hanus 2:1 (10:9, 8:10, 10:8) – 3:0
Vichtora, Brutovský, Plachý – Rosenberk, Müller, Pospíšil 2:1 (10:8, 9:10, 10:7) – 4:0
Stupák – Hanus 2:0 (10:6, 10:5) – 5:0

Sety v utkání: 10:4
Rozhodčí: Matyášek, Čukan
Diváci: cca 120
Délka utkání: 2 hodiny 30 minut
Stav série: 1:0

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.