Volejbalistky Králova Pole zahájily semifinále porážkou 1:3 v Prostějově

14.04.2017 | Volejbalový klub KP Brno | UNIQA Extraliga žen

Volejbalistky Králova Pole zahájily semifinále porážkou 1:3 v Prostějově

Porážkou 1:3 vstoupily volejbalistky Králova Pole do semifinálové série extraligového play-off proti favorizovanému Prostějovu. Hanačky se tak v sérii na tři vítězné duely ujaly vedení 1:0, druhý zápas je na programu v sobotu od pěti hodin odpoledne opět v Prostějově.

Domácí hráčky za výhrou nakročily v úvodních dvou setech, které jasně získaly ve svůj prospěch, ve druhém dokonce dovolily Královu Poli jen sedm bodů. „Bohužel jsme do zápasu vstoupily s neodůvodněným respektem a místo hraní jen pozorovaly Prostějov, jak v klidu kráčí k zisku prvních dvou setů. Doufejme, že rozpaky jsou už za námi a v dalším zápase předvedeme daleko víc,“ hodnotila úvodní semifinále brněnská kapitánka Michaela Doležalová.

Hostujícím volejbalistkám se sice podařilo ve třetí sadě snížit, ovšem ve čtvrté dovršil Prostějov svoje vítězství. „Družstvo nebylo nastavené a připravené na zápas. A to je moje zodpovědnost. Ale myslím si, že i každá zodpovědnost má své hranice. Ve třetím setu jsme zkusili experiment a vyšlo to, a tak jsme utkání udělali alespoň trošku důstojnější,“ pronesl brněnský trenér Marek Rojko.

Šanci na vyrovnání série s mistrem má jeho celek už v sobotu. „Věřím, že druhý zápas bude jiný. Nemyslím si, že jsme v prvním hráli to, čeho jsme schopní, a doufám, že to naše hráčky pochopí,“ doplnil slovenský stratég.


Zdroj: http://brnensky.denik.cz/ostatni_region/volejbalistky-kralova-pole-zahajily-semifinale-porazkou-1-3-v-prostejove-20170414.html

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací