S Českým Brodem remíza i při odvetě

04.06.2017 | Městský nohejbalový klub Modřice | WITTE Automotive Extraliga mužů

Utkání se hrálo za krásného letního počasí. Nastoupili jsme bez pracovně zaneprázdněného

Müllera a stále zraněného Rosenberka. Hostům chyběl Cibulka.

V zápase prvních dvojic jsme bez problémů zvládli úvodní sadu, ovšem druhý a třetí set

ovládli díky našim chybám hosté. Souboj druhých dvojic se v prvním setu hrál podle našich

not, druhý byl vyrovnanější a koncovku jsme zvládli opět my. Duel prvních trojic byl

jednoznačnou záležitostí naší formace, která hosty jasně přehrála. V zápase druhých trojic

jsme vyhráli první sadu, o míč jsme podlehli v setu druhém. V rozhodující sadě jsme měli

dobrý začátek, vedli jsme 8:5, ale hosté dokázali srovnat a v poslední výměně, která byla

hodně dlouhá, nakonec uspěli. Horší než prohra v tomhle zápase bylo ovšem zranění kapitána

Radka Pelikána. V souboji vložených dvojic byla jasně lepší ta českobrodská a když v singlu

Bertko po vyhraném prvním setu nestačil na Sýkoru, prohrávali jsme 2:4. Naše první trojka

zopakovala svůj suverénní výkon z prvního duelu, kdy Pospíšil naprosto jasně dominoval nad

všemi aktéry tohoto duelu. Ve druhé odvetě trojic jsme po celou dobu tahali za kratší konec a

před odvetami dvojic jsme prohrávali 3:5. Do první odvetné dvojky musel místo Pelikána

Topinka. V prvním setu měli hosté už tříbodový náskok, ale nám se povedlo srovnat na

devítky, při kterých se ovšem Kaděra nemýlil. Druhou sadu jsme stejným způsobem ovládli

my. V rozhodujícím setu jsme brzo středočechům odskočili a stále jsme tak živili šanci na

zisk alespoň bodu. Ten nám zajistila dvojice Pavelka, Bertko, která v tomhle utkání zvládla i