Posila jako hrom. KP Brno ulovilo Burgrovou

15.08.2017 | KP BRNO | ŽBL

Pořádnou porci zkušeností ulovily do svých řad basketbalisty KP Brno. V nové sezoně je posílí dlouholetá česká reprezentační pivotka Ilona Burgrová z USK Praha, která má ve sbírce i stříbro z mistrovství světa v roce 2010.

Třiatřicetiletá Burgrová hrála také na červnovém domácím mistrovství Evropy, kde české basketbalistky vypadly už v základní skupině. Poté prohlásila, že ji patrně čeká poslední sezona v kariéře na klubové úrovni.

Příchod Burgrové znamená značné posílení brněnského kádru, v týmu trenéra Davida Zdeňka vytvoří velezkušenou podkošovou dvojici s další vicemistryní světa Editou Šujanovou. V minulém týdnu kádr KP navíc doplnila nymburská křídelnice Monika Verlíková.

Autor: Martin Vymyslický
Zdroj: http://brnensky.denik.cz/ostatni_region/posila-jako-hrom-kp-brno-ulovilo-burgrovou-20170815.html

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací