Pivot Simpson skončil u basketbalistů mmcité, klub zkouší Bosňana

24.02.2017 | mmcité Brno | Kooperativa NBL

Pivot Simpson skončil u basketbalistů mmcité, klub zkouší Bosňana

Basketbalisté brněnského mmcité se ve zbytku sezony musejí obejít bez amerického pivota Stana Simpsona. Nejvytěžovanější hráč týmu v sezoně skončil kvůli pracovní morálce. „Velmi nás mrzí, že k této situaci došlo, navíc v tak důležité části sezony. Se Stanem z týmu odchází hráčská kvalita i fanoušky oblíbená osobnost. Bylo však zřejmé, že za daných okolností nemůže tým pokračovat ve stejném složení," vysvětlil na klubovém webu generální manažer klubu Martin Pavelec.

Klub nyní na pozici pivota testuje zkušeného bosenského hráče Ermina Jazvina. „Vzhledem k přestupnímu termínu 28. února věříme v Jazvinovo rychlé zapracování se do týmu. Jde o zkušeného hráče s bohatou kariérou, který by neměl mít problém se zapojit do tréninku i zápasů a pomoct týmu v bojích o důležité body," dodal Pavelec.

V sobotu od sedmi hodin večer přivítá Brno doma v třetím kole nadstavbové části A2 nejvyšší soutěže Jindřichův Hradec.


Zdroj: http://brnensky.denik.cz/ostatni_region/pivot-simpson-skoncil-u-basketbalistu-mmcite-klub-zkousi-bosnana-20170224.html

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací