Jednoznačné vítězství s nováčkem

22.04.2018 | Městský nohejbalový klub Modřice | WITTE Automotive Extraliga mužů

Utkání s nováčkem soutěže se hrálo za krásného, téměř letního počasí. V sestavě nám chyběl
zraněný Lukáš Rosenberk. Hostům chyběl Petr Vít.
V duelu prvních dvojic byly oba sety vyrovnané, v obou udělali hosté o nějakou chybu navíc
a vedli jsme – 1:0. V zápase druhých dvojic jsme měli v obou setech hodně příležitostí jak
hostům odskočit do většího trháku, ale nevyužili jsme toho. I tak jsme, ale po dvou
vyrovnaných setech brali druhý bod v utkání – 2:0. V souboji prvních trojic byl vyrovnaný
pouze první set. Ve druhém jsme si na začátku vytvořili pohodlný náskok a bez problémů
zvítězili – 3:0. Ve druhém zápase trojic byly vyrovnané pouze začátky obou sad. Pak naše
trojka hosty v pohodovém tempu přehrála – 4:0. V zápase vložených dvojic jsme ovládli první
set. Ve druhém jsme dlouho vedli, ale pak jsme svými chybami nabídli soupeři tři mečboly za
stavu 7:9. Všechny tři jsme dokázali odvrátit a tak se do singlu šlo za stavu 5:0. V něm začal
náš Pavel Kop proti úřadujícímu mistovi světa Ondřeji Vítovi dobře a svým razantním
servisem jej nutil k chybám. Pak se ovšek žatecký singlista dotáhl, ale první set nakonec náš
hráč vyhrál. Druhý set opanoval hostující hráč. Rozhodující dějství dospělo do devítek a při
nch byl úspěšnější náš hráč. Po dvou hodinách a pěti minutách tak utkání skončilo kanárem.
MNK SILNICE GROUP Modřice – SK Nohejbal Žatec 6:0
Müller, Kop – Vít O., Kovařík 2:0 (10:8, 10:9) – 1:0
Pelikán, Pospíšil – Štolka, Stehlík 2:0 (10:8, 10:8) – 2:0
Topinka, Pelikán, Kop – Vít O., Kovařík, Jůzek 2:0 (10:8, 10:3) – 3:0
Hanus, Müller, Pospíšil – Zlatohlávek, Štolka, Stehlík 2:0 (10:5, 10:7) – 4:0
Hanus, Burian – Zlatohlávek, Jůzek 2:0 (10:4, 10:9) – 5:0
Kop – Vít O. 2:1 (10:8, 6:10, 10:9) – 6:0

Sety v utkání: 12:1