Dominance trojic rozhodla utkání v Žatci

10.06.2018 | Městský nohejbalový klub Modřice | WITTE Automotive Extraliga mužů

Na sever Čech jsme odcestovali bez stále zraněného Radka Pelikána.
V zápase prvních dvojic naše formace podala velmi zodpovědný výkon a v obou setech měla
mírně navrch – 0:1 V souboji druhých dvojic jsme byli až na jeden moment v úvodní sadě ve
vedení. Bohužel jsme si při poslední výměně špatně přijmuli, nedali jsme bod a domácí nás
potrestali. Ve druhém setu jsme se drželi do poloviny, ale pak jsme naprosto odešli – 1:1.
V duelu prvních trojic jsme si v obou setech vytvořili pohodlný náskok, který jsme celkem
v pohodě udrželi – 1:2. Ještě větší převahu jsme měli v zápase druhých trojic a tak jsme vedli
o dva body – 1:3. Ve vložené dvojici jsme v prvním setu sami vytvořili příliš mnoho chyb na
útoku a podlehli jsme. Ve druhém setu se oba naši hráči zlepšili a srovnali. Na začátku třetí
sady domácí dvakrát chybovali a bylo rozhodnuto – 1:4. V singlu pak Ondřej Vít vrátil ve
dvou setech porážku z prvního vzájemného duelu v Modřicích Pavlovi Kopovi a snížil na
2:4. Když v prvním setu úvodní odvety trojic uhráli domácí pouze dva míče, zdálo se, že i
tenhle duel bude velmi rychle vyřízený. Ve druhém setu nás domácí trojka doslova uspala a
musel rozhodnout třetí set. V něm jsme už prokázali naši převahu a v klidu vyhráli – 2:5
V posledním duelu dne jsme v obou setech byli ve vedení od začátku a odvedli jsme celé
utkání k vítěznému konci.
SKN Žatec – MNK SILNICE GROUP Modřice 2:6
Vít P., Stehlík – Rosenberk, Pospíšil 0:2 (7:10, 8:10) – 0:1
Vít O., Štolka – Müller, Kop 2:0 (10:9, 10:5) – 1:1
Kovařík, Stehlík, Štolka – Topinka, Hanus, Kop 0:2 (6:10, 7:10) – 1:2
Vít O., Vít P., Zlatohlávek – Rosenberk, Müller, Pospíšil 0:2 (4:10, 3:10) – 1:3
Kovařík, Zlatohlávek (Dráždil) – Hanus, Gulda 1:2 (10:8, 5:10, 7:10) – 1:4
Vít O. – Kop 2:0 (10:5, 10:7) – 2:4
Kovařík, Stehlík, Štolka – Rosenberk, Müller, Pospíšil 1:2 (2:10, 10:8, 7:10) – 2:5
Vít O., Vít P., Zlatohlávek – Topinka, Hanus, Kop 0:2 (6:10, 8:10) – 2:6

Sety v utkání: 6:12
Rozhodčí: Pavlík, Barák
Diváci: cca 80
Délka utkání: 2 hodiny 51 minut

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.